Hokuriku Electric Industry Co Ltd CR32-751JV
CR32-751JV
Hokuriku Electric Industry Co Ltd - Fixed Resistor, 0.25W, 750ohm, 200V, 5% /-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206, CHIP