Abracon LLC ABM3-24.000MHZ-B2-T
ABM3-24.000MHZ-B2-T
Abracon LLC 2-SMD, No Lead Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-CSMD T/R