Bourns Inc. 4116R-1-361
4116R-1-361
Bourns Inc. 16-DIP (0.300, 7.62mm) Res Thick Film NET 360 Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole