Bourns Inc. 4308H-102-822LF
4308H-102-822LF
Bourns Inc. 8-SIP Res Thick Film NET 8.2K Ohm 2% 1.6W 100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole