Bourns Inc. 4310M-104-302/622L
4310M-104-302/622L
Bourns Inc. 10-SIP Res Thick Film NET 3K Ohm/6.2K Ohm 2% 1.5W 100ppm/C TERM Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole