Bourns Inc. 4608H-101-332LF
4608H-101-332LF
Bourns Inc. 8-SIP Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C BUS Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk