Bourns Inc. 4610H-101-683LF
4610H-101-683LF
Bourns Inc. 10-SIP Res Thick Film NET 68K Ohm 2% 2W ±100ppm/C BUS Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk