Bourns Inc. 4609M-101-323LF
4609M-101-323LF
Bourns Inc. 9-SIP Res Thick Film NET 32K Ohm 2% 1.35W ±100ppm/C BUS Conformal 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk