Bourns Inc. 4610M-102-104LF
4610M-102-104LF
Bourns Inc. 10-SIP Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C ISOL Conformal 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk