Bourns Inc. 4611X-101-221LF
4611X-101-221LF
Bourns Inc. 11-SIP Res Thick Film NET 220 Ohm 2% 1.38W ±100ppm/°C BUS Conformal 11-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk