Bourns Inc. 4612X-101-103LF
4612X-101-103LF
Bourns Inc. 12-SIP Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C BUS Conformal 12-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk