Bourns Inc. 4612X-102-105LF
4612X-102-105LF
Bourns Inc. 12-SIP Res Thick Film NET 1M Ohm 2% 1.5W ±100ppm/C ISOL Conformal 12-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk