Bourns Inc. 4604X-102-102LF
4604X-102-102LF
Bourns Inc. 4-SIP Res Thick Film NET 1K Ohm 2% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C ISOL Conformal 4-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk