Bourns Inc. 4814P-1-221
4814P-1-221
Bourns Inc. 14-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 220 Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD T/R