Bourns Inc. 4814P-1-224
4814P-1-224
Bourns Inc. 14-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 220K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD T/R