Bourns Inc. 4816P-1-182LF
4816P-1-182LF
Bourns Inc. 16-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 1.8K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD T/R