Bourns Inc. 4816P-2-203LF
4816P-2-203LF
Bourns Inc. 16-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin SOM Gull Wing SMD T/R