Bourns Inc. 4818P-T03-331/471
4818P-T03-331/471
Bourns Inc. 18-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 330 Ohm/470 Ohm 2% 1.44W ±100ppm/C TERM Molded 18-Pin SOM Gull Wing SMD Tube