Bourns Inc. 4820P-2-332
4820P-2-332
Bourns Inc. 20-SOIC (0.220, 5.59mm Width) Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/C BUS Molded 20-Pin SOM Gull Wing SMD T/R