Bourns Inc. 9250A-822-RC
9250A-822-RC
Bourns Inc. Axial RF Choke Shielded/Molded Wirewound 8.2uH 10% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 1.32Ohm DCR AXL Bag