Bourns Inc. CRM1206-JW-223ELF
CRM1206-JW-223ELF
Bourns Inc. 1206 (3216 Metric) Res Thick Film 1206 22K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Molded SMD T/R