Bourns Inc. CRT1206-FZ-3322ELF
CRT1206-FZ-3322ELF
Bourns Inc. 1206 (3216 Metric) Res Thin Film 1206 33.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Molded SMD Medical Paper Tape on Plastic Reel