Bourns Inc. CV201210-100K
CV201210-100K
Bourns Inc. 0805 (2012 Metric) Inductor Chip Shielded Multi-Layer 10uH 10% 2MHz 45Q-Factor Ferrite 15mA 1.15Ohm DCR 0805 T/R