Bourns Inc. RJR24FX503M
RJR24FX503M
Bourns Inc. - Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1% 25(Elec)Turn 2.19mm (11.05 X 4.83 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube