Bourns Inc. SRR1280A-331K
SRR1280A-331K
Bourns Inc. Nonstandard Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 18Q-Factor Ferrite 1.1A 600mOhm DCR Automotive T/R