Bourns Inc. SRR4818A-3R9Y
SRR4818A-3R9Y
Bourns Inc. Nonstandard Inductor Power Shielded Wirewound 3.9uH 30% 100KHz Ferrite 2.7A 0.07Ohm DCR Automotive T/R