KEMET T520D337M006AHE040
T520D337M006AHE040
KEMET 2917 (7343 Metric) Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.04 Ohm 105C T/R