Microchip Technology DSPIC33FJ128GP802-E/SP
DSPIC33FJ128GP802-E/SP
Microchip Technology 28-DIP (0.300, 7.62mm) MICROCHIP - DSPIC33FJ128GP802-E/SP - Digital Signal Controller, dsPIC33F Series, 40 MHz, 128 KB, 21 I/O's, ECAN, I2C, SPI, UART, 3.3 V