Multicomp MCHP06W2F4704T5E
MCHP06W2F4704T5E
Multicomp 1206 MULTICOMP MCHP06W2F4704T5E Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, HP06 Series, 4.7 Mohm, 500 mW,1%, 200 V