Murata Electronics DHSF44G192ZRXB
DHSF44G192ZRXB
Murata Electronics Disk, Metal Fitting - Threaded Cap Ceramic 0.0019uF 40000V Z5V -20% to 80% (52 X 39mm) 85C Bulk