Panasonic Electronic Components ECE-A1EN221U
ECE-A1EN221U
Panasonic Electronic Components Radial, Can Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 320mA 2000h 85C Bulk