Panasonic Electronic Components EEE-FK1A331GP
EEE-FK1A331GP
Panasonic Electronic Components Radial, Can - SMD Cap Aluminum Lytic 330uF 10V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 5000h 105C T/R