Panasonic Electronic Components ECA-1HM470B
ECA-1HM470B
Panasonic Electronic Components Radial, Can Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 130mA 2000h 85C Ammo Pack