Panasonic Electronic Components ECA-1EM332
ECA-1EM332
Panasonic Electronic Components Radial, Can Cap Aluminum Lytic 3300uF 25V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1300mA 2000h 85C Bulk