Panasonic Electronic Components ECE-A1HKS100I
ECE-A1HKS100I
Panasonic Electronic Components Radial, Can Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 35mA 1000h 85C Ammo Pack