Stackpole Electronics Inc RMCF2512FT953R
RMCF2512FT953R
Stackpole Electronics Inc 2512 (6432 Metric) Res Thick Film 2512 953 Ohm 1% 1W 100ppm/C Molded SMD SMD Plastic T/R