Stackpole Electronics Inc RMCF0805FT121K
RMCF0805FT121K
Stackpole Electronics Inc 0805 (2012 Metric) Res Thick Film 0805 121K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R