Stackpole Electronics Inc RMCF1206FT14K3
RMCF1206FT14K3
Stackpole Electronics Inc 1206 (3216 Metric) Res Thick Film 1206 14.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R