Stackpole Electronics Inc RMCF2512FT9R53
RMCF2512FT9R53
Stackpole Electronics Inc 2512 (6432 Metric) Res Thick Film 2512 9.53 Ohm 1% 1W 400ppm/C Molded SMD SMD Plastic T/R