Stackpole Electronics Inc RNCF0805BTE10K0
RNCF0805BTE10K0
Stackpole Electronics Inc 0805 (2012 Metric) Res Thin Film 0805 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R