Stackpole Electronics Inc RNCS0603BKE100R
RNCS0603BKE100R
Stackpole Electronics Inc 0603 (1608 Metric) Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R