TDK-Lambda Americas Inc. RWS150B12
RWS150B12
TDK-Lambda Americas Inc. - TDK LAMBDA RWS-150B-12 AC/DC Enclosed Power Supply, Compact, Adjustable, Fixed, 85 V, 265 V, 156 W, 12 V, 13 A