TT Electronics / IRC GUS-QS0B-03-4992-DA
GUS-QS0B-03-4992-DA
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 49.9K Ohm 0.5% 1W ±25ppm/°C BUS 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube