TT Electronics / IRC GUS-QS8A-03-1802-CB
GUS-QS8A-03-1802-CB
TT Electronics / IRC QSOP Res Thin Film NET 18K Ohm 0.25% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube