TT Electronics / IRC GUS-SS8B-03-2871-FC
GUS-SS8B-03-2871-FC
TT Electronics / IRC SOIC Res Thin Film NET 2.87K Ohm 1% 0.8W ±25ppm/°C BUS 16-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R/Tube