United Chemi-Con EKLA221LIN122KA39M
EKLA221LIN122KA39M
United Chemi-Con Radial, Can - Snap-In Cap Aluminum Lytic 1200uF 220V 10% (35 X 39mm) Solder Lug 4390mA 3000h 105°C Box