United Chemi-Con EKRG500EC3221MJC5S
EKRG500EC3221MJC5S
United Chemi-Con Radial, Can Cap Aluminum 220uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 290mA 1000 hr 105C Bulk