Vishay Dale CRCW2010475RFKEF
CRCW2010475RFKEF
Vishay Dale 2010 (5025 Metric) Res Thick Film 2010 475 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R