Vishay Dale CRCW120647R0JNEAHP
CRCW120647R0JNEAHP
Vishay Dale 1206 (3216 Metric) Res Thick Film 1206 47 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R