Vishay Dale CRCW20104R99FKEFHP
CRCW20104R99FKEFHP
Vishay Dale 2010 (5025 Metric) Res Thick Film 2010 4.99 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Blister T/R